Home

Puskás akadémia meccs

Puskás élő eredmények, végeredmények, következő meccs

A(z) Puskás eredményei real-time frissülnek. Következő meccsek: 20.12. Mezőkövesd - Puskás Akadémia, 23.01. Puskás Akadémia - Ferencvárosi TC, 27.01. Hódmezővásárhely - Puskás Akadémia dátum bajnokság mérkőzés nézőszám; 188: 2021.05.15: NB I 2020/2021: Puskás Akadémia FC - Budafoki MTE: ? 187: 2021.05.01: NB I 2020/2021: Puskás Akadémia FC - Zalaegerszegi TE F

A hajrára megfogyatkozott a Puskás Akadémia, miután Antonio Mancét második sárga lappal kiállította a játékvezető, de a vendégek sikeresen megőrizték a döntetlent a meccs végéig. NB I, 15. fordul A Puskás Akadémia következő mérkőzését szombaton játssza, a bajnokságban a Kisvárdát fogadja, majd a legutóbbi kiírás bronzérmese 27-én az Európa-liga selejtezőjének első fordulójában a svéd Hammarbyhoz látogat. Az El-ben rendhagyó módon ezúttal egy mérkőzésen dőlnek el a párharcok, zárt kapuk mögött

Felcsút, Pancho Aréna: mérkőzések • stadionok

Őrült végjátékkal zárult a Kisvárda-Újpest mérkőzés Rangad

A Debreceni Labdarúgó Akadémia csapatai már csak jövőre vívnak tétmérkőzést. Az U17-esek szerdán a fővárosban tudtak nyerni. A Debreceni Labdarúgó Akadémia csapatai már csak jövőre vívnak tétmérkőzést. A meccs gólszerzői - Szécsi Márk. GALÉRIA. KÉPEK VIDEÓK. TOVÁBBI KÉPEK. NB II. Galéria! Loki-DEAC. HB. Nem bírt egymással a Mol Fehérvár és a Puskás Akadémia kedd este úgy, hogy a fehérváriak a meccs hajrájában emberelőnyben futballozhattak. Emberelőnyben sem tudta legyőzni a Fehérvár a Puskás Akadémiát. Magyar Nemzet- 20.12.15 22:10Sport A Puskás Akadémia 182 néző előtt verte meg Zalaegerszegen az Újpestet (Fotó: Meder István) Novothny Soma könnyen egyenlíthetett volna, de fejjel nem találta el a labdát. A meccs utolsó szakaszára Szakály Péter és Bacsa Patrik is beszállt az Újpestbe, de Joel van Nieff távoli szabadrúgását benézte Filip Pajovics,. Nemzeti Sport Onlive. TABELLA. P CSAPATOK M GY D V RÚG-KAP PONT EREDMÉNYE

Koronavírusos esetet regisztráltak a Puskás Akadémia

Már az is eleve érdekes, hogy a 102.percben fújták le a mérkőzés Egy hét szünet után újból magyar első osztályú meccseket láthatunk és újra fogadhatunk ezekre a meccsekre.Első választottam a Puskás Akadémia - Mezőkövesd meccs lesz. Tavaly ez a két csapat ádáz harcot vívott a bronzéremért, végül előbbinek jött ez össze, így indulhatott az Európa Liga selejtezőjében

Puskás Akadémia FC meccsjegy

Puskás Akadémia - Kisvárda 1:0 (0:0) Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. december 5-én is volt Puskás Akadémia - Kisvárda mérkőzés! NB II. mérkőzés, 23. forduló - 2017. március 5. 13:0 A hajrára megfogyatkozott a Puskás Akadémia, miután Antonio Mancét második sárga lappal kiállította a játékvezető, de a vendégek sikeresen megőrizték a döntetlent a meccs végéig. OTP Bank Liga, 15. forduló: MOL Fehérvár FC - Puskás Akadémia FC 1-1 (0-1) Székesfehérvár, zárt kapuk mögött, v.: Bogá

MTK Budapest - Puskás Akadémia FC 1 : 0, 2015

NB I, 13. forduló. Puskás Akadémia-Kisvárda 0-0. A meccs minden fontos pillanata percről percre itt! Puskás Akadémia: Tóth B. - Szolnoki, Meissner, Spandler, Nagy Zs. - Urblík (Komáromi 60.), van Nieff (Baluta 76. Négy vesztes meccs után a Honvéd ellen nyert újra a Puskás Akadémia Origo 2020.11.04. 17:28 Szerdán pótolták az OTP Bank Liga nyitófordulójából elhalasztott Puskás Akadémia-Budapest Honvéd mérkőzést, amelyet végül nagy csatában, a 91. percben szerzett góllal nyert meg a felcsúti csapat A fordulást követően tovább rohamoztak a hazaiak és sikerült kiegyenlíteniük, Funsho Bamgboye volt eredményes. A hajrára megfogyatkozott a Puskás Akadémia, miután Antonio Mancét második sárga lappal kiállította a játékvezető, de a vendégek sikeresen megőrizték a döntetlent a meccs végéig

Puskás Akadémia: újabb két mongóliai fiatal érkezik - NS

A Paks átgázolt a Puskás Akadémián M4 Spor

Icipicit talán füllentett Orbán Viktor, amikor a Puskás Akadémia eredményeivel büszkélkedett. haszanz foci 2019. június 13., csütörtök 19:21 357 2407. Most legalább nem járt úgy, mint 2017-ben, amikor az Andorra elleni meccs ELŐTT készített vele interjút a köztévé,. Meglepő módon működött, aztán felépültek a légiósok, visszatértek, a Puskás Akadémia pedig elkezdett olyan csapnivalóan játszani, hogy Hornyák Zsolt vezetőedző minden meccs után. Labdarúgó közvetítés, OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC - Zalaegerszegi... 01:04:03. Simple Liga: MTK Hungária FC - Diósgyőri VTK. 50:50. Nézze meg most. Simple Liga: MTK Hungária FC - Diósgyőri VTK. 00:50:50. Labdarúgó közvetítés, MOL Magyar Kupa: Nyíregyháza Spartacus FC - Paksi..

puskÁs akadÉmia fc 320 2: szolnoki roland . puskÁs akadÉmia fc . 315 3: komÁromi gyÖrgy . puskÁs akadÉmia fc . 294 4: plsek jakub . puskÁs akadÉmia fc . 290 5: mitrovic nikola . Újpest fc . 272. az Újpest-Puskás Akadémián Spandler Csaba volt a fuatal magyar tehetség, ő március 7-én lesz 24 éves. A Puskásban ezalatt a három meccs alatt pályára lépett két cseh, két holland, egy ukrán, egy horvát, egy szlovák, egy szudáni-ausztrál, egy német és egy bolgár állampolgárságú játékos. Az átlagéletkoruk 27 év Puskás Akadémia, Felcsút, Hungary. 17,929 likes · 2,282 talking about this. Akadémiánk névadója Puskás Öcsi bácsi mondta: tanítsátok futballozni a gyerekeket...mi csak ezt tesszük...itt az utánpótlás.. A Puskás Akadémia azt ígéri, hamarosan újabb látványos anyagokat mutat be, kevesebb mint egy év múlva pedig (a tavaszi bajnoki rajtra, de legkésőbb a Puskás-Suzuki-kupára) készen áll majd az új centerpálya, amely mindjárt a nyitás után nemzetközi események sorát látja majd vendégül: a PSK után május végén itt. Nyugat mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Puskás Akadémia II. 2 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a BKV Előre pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Puskás Akadémia II. jobban szerepelt

Rebrov határozott véleményt mondott

A Puskás Akadémia 2-1-re nyert az Újpest vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 14. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén. OTP Bank Liga, 14. forduló:Újpest FC-Puskás Akadémia FC 1-2 (0-0) Szusza Ferenc Stadion, zárt kapus, v.: Zierkelbach gólszerzők: Onovo (75.), illetve Mance (53.), Plsek (71.) sárga lap: Beridze (73.), illetve Szolnoki (64.), Plsek (74.) Újpest: Banai. Több koronavírusos is lehet a Puskás Akadémia játékosai között, elmarad a Honvéd elleni meccs Egyelőre nem tudni, mi lesz az augusztus 27-i Európa-liga selejtező sorsa. Fotó: Facebook/Puskás Akadémia - szmo.hu 2020. augusztus 16 Képeken az újpesti meccs 2020-06-10 12:00 FOTÓK! DVSC-Puskás Akadémia: elindult a jegyértékesítés 2020-06-10 10:55 Elővételben kedvezményes áron kaphatók a belépők a szombati bajnokira. Videó! Sajtótájékoztató: Újpest-DVSC 2020-06-10 00:35 Kondás Elemér és Víg Péter értékelése Debrecen, Puskás Akadémia: három meccs, tíz gól. 2017. szeptember. 11., 12:00 | A Ferencváros az első csapat az OTP Bank Liga 2017-2018-as idényében, amely kétszer is öt gólt szerzett pályaválasztóként. A DVSC tíz bajnoki gólt szerzett a legutóbbi három bajnoki meccsén, erre 2014 tavasza óta mostanáig nem volt példa

Módosult a Puskás Akadémia elleni meccs - Fradi

A Puskás Akadémia következő mérkőzését szombaton játssza, a bajnokságban a Kisvárdát fogadja, majd a legutóbbi kiírás bronzérmese 27-én az Európa-liga selejtezőjének első fordulójában a svéd Hammarbyhoz látogat. Az El-ben rendhagyó módon ezúttal egy mérkőzésen dőlnek el a párharcok, zárt kapuk mögött Megszerezte első győzelmét a Puskás Akadémia: a felcsútiak a 8. fordulóban, 112 percig tartó meccs után 2-1-re nyertek a címvédő MOL Vidi FC ellen. A várakozásoknak megfelelően a bajnok futballozott fölényben az első félidőben, ugyanakkor a felcsútiak sem adták fel a támadások lehetőségét A Puskás Akadémia Fc az év utolsó hazai bajnokiján nem bírt a fegyelmezetten védekező Kisvárda csapatával a labdarúgó Otp Bank Liga 13. fordulójában. Ezzel a felcsúti gárda szezonbeli első döntetlenjét érte el a bajnokságban

NB I: Puskás Akadémia-Budafok - közvetítés csakfoci

A hajrára megfogyatkozott a Puskás Akadémia, miután Antonio Mancét második sárga lappal kiállította a játékvezető, de a vendégek sikeresen megőrizték a döntetlent a meccs végéig A Puskás Akadémia az OTP Bank Liga tavaszi rajtját a 11., kieső helyről várja. Robert Jarni edző csapata ugyan az elmondások szerint szervezett futballt mutatott be ősszel, de a pontok száma (19 forduló, 16 pont) és a helyezés ennek éppen ellentmond.. A csapat védekezése csapnivaló. A PFLA az NB1 őszi idényében a második legtöbb, 31 gólt (1,6 gól/meccs) kapta. A labdarúgó NB I 7. fordulójában az MTK meglepetésre fölényesen, 3-0-ra győzött a Puskás Akadémia otthonában. Miovszki révén közvetlenül a meccs elején előnyt szereztek a kék-fehérek, majd a félidő közepén a szemfüles Gera a második gólt is belőtte

A Puskás Akadémia ellen, amikor az 56. perc környékén rákezdtek a Mi vagyunk a Ferencváros kezdetű rigmusra, a Groupama Arénában jelenlévő mintegy 9 ezer szurkoló vastapsra is ragadtatta magát, mert ismét bizonyító erejű jel volt arról, hogy már van utánpótlása a lelátónak (Ferencváros - Puskás Akadémia, OTP Bank Liga) Szép volt fiúk! MPT Channel 1798 vide (Ferencváros - Puskás Akadémia, OTP Bank Liga) Félidőben MPT Channel 1798 vide

Hogyan lehet ezt szépen megfogalmazni? Érdekes gólokkal

Innentől mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek, majd a pár perccel korábban beállt Ádám is betalált, így a Paks gólzáporos győzelmet aratott a hajrában még egyszer szépítő Puskás Akadémia felett. A PAFC öt meccs után először kapott ki a Pakstól, és sorozatban a negyedik idegenbeli bajnokiját vesztette el NB III. Nyugati csoport 5. forduló - MLSZ adatban A meccs végén a Mezőkövesd nagy erőket mozgósított az egyenlítésért, miközben hátul kinyílt, így a Puskás Akadémia előtt több esély kínálkozott a mérkőzés lezárására. Ezekt nem tudták kihasználni, ennek ellenére a felcsútiak magabiztosan győzték le a matyóföldieket nagyatÁdi fc pÁpai perutz fc puskÁs akadÉmia fc ii. SC SOPRON SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK TATABÁNYAI SC THSE-SZABADKIKÖTŐ VLS VESZPRÉM ZTE FC II. BALATONFÜREDI F A Puskás Akadémia így vendégként megőrizte tavaly augusztus 17. óta tartó veretlenségét, azóta négy győzelem mellett ötödször ért el döntetlent. A kispestiek viszont házigazdaként veretlenek továbbra is a Puskás Akadémiával szemben: négy győzelem mellett másodszor végeztek döntetlenre

Vidi-Puskás Akadémia: majdnem pontot mentett a felcsúti csapat - GÓLOK TÖRTÉNETE. A hajrában dőlt el a meccs. 2020. 09. 12. 21:06. NEMZETKÖZI. FTC figyelem: Gyurcsóék sem állították meg a Dinamót. Csaba-Szpari: első meccs Schindler távozása után - VIDEÓ. David Vanecek a ZTE-meccs előtt. Puskás Akadémia. June 5 at 10:00 AM · Harmadik ZTE Aréna-beli összecsapásán is gólt szerezne David Vanecek, aki a helyi együttes mellett az Újpestnek is betalált a zalai létesítményben..

Elképesztő végjáték a Puskás Akadémia pápai meccsén

1. A Budapest Honvéd FC hivatalos honlapja, a Kispest-szurkolók első számú információs portálja
  2. Koronavírusos a Felcsút futballistája, elmarad a Honvéd elleni meccs - A vasárnap délutáni mérkőzést nem rendezik meg. A magyar bajnokság nézők előtt kezdődött pénteken. Nem közölték, ki fertőződött meg és milyen állapotban van. A Puskás Akadémia is felajánlotta a stadionját hasonló mérkőzésekre. Ehhez a.
  3. [{available:true,c_guid:7b873175-8875-4fa4-9e54-05d09ddec816,c_author:hvg.hu,category:itthon,description:A kancellár szerint, akik nem értenek.

A meccs végén döntött a Vidi, kétgólos győzelem a Puskás Akadémia ellen. Az első félidőben egy remek ellentámadás után szerzett vezetést a MOL Fehérvár az előzőleg még száz százalékos felcsútiak ellen, szünet után hamar egyenlítettek a vendégek. Volt helyzete ezután is a Puskás Akadémiának, de a rutinosabb Vidi. A Ferencváros az első csapat az OTP Bank Liga 2017-2018-as idényében, amely kétszer is öt gólt szerzett pályaválasztóként. A DVSC tíz bajnoki gólt szerzett a legutóbbi három bajnoki meccsén, erre 2014 tavasza óta mostanáig nem volt példa. A Puskás Akadémia tíz gólt szerzett a legutóbbi három fordulóban, ilyenre még nem volt példa a klub élvonalbeli. Képekben a Puskás Akadémia elleni meccs - galéria. 2019. szeptember 02. Fotók: Szekeres Péter / Kapcsolódó képek. Kapcsolt anyagok. Edzői értékelések a ZTE FC - PAFC mérkőzés után; Radó András: A szurkolók ismét kitettek magukért, köszönjük! / megosztás A meccs kezdete előtt Stopli egy hatalmas sálágyúval veszi célba a nézőtéren helyet foglaló drukkereket. A Puskás Akadémia FC elleni bajnokin a büfék üzemelni fognak, a büfékben készpénzzel és bankkártyával is tudtok fizetni. A járványügyi helyzetre tekintettel mi ez utóbbit javasoljuk nektek Szurkolói információk a Vasas-Puskás Akadémia meccs előtt. 2015-11-25 12:47. Tweet. Fontos tudnivalók. Az alábbiakban néhány hasznos és fontos információt foglaltunk össze a november 28-án, szombaton 15:30-kor kezdődő Vasas-Puskás Akadémia bajnoki mérkőzéssel kapcsolatosan

Puskás Ferenc, született Purczeld (Budapest, 1927. április 1. - Budapest, 2006. november 17.) a Nemzet Sportolója címmel kitüntetett, olimpiai arany- és világbajnoki ezüstérmes magyar labdarúgó, több klubcsapat és válogatott edzője, posztumusz dandártábornok.Az Aranycsapat kapitánya, közismert becenevén Puskás Öcsi; Spanyolországban Pancho néven becézték A Puskás Akadémia több játékosa is megfertőződött, az egyesület két hete hallgat az ügyben, ma azonban elrepültek Stockholmba, a csütörtöki Európa-liga mérkőzésre. Konkrétumot nem tudni, csak azt, hogy a vasárnapi Honvéd elleni meccs elmarad. Puskás Akadémia: nem az edző dönt, ki játszik az ifiknél. Szerző:. Puskás Akadémia Családi Nap és PAFC - ZTE meccs. Nyilvános · Puskás Akadémia szervezésében. clock. 2016. szeptember 25., vasárnap, 10:00-18:45 UTC+02. Több mint egy éve. pin. Pancho Aréna, Puskás Ferenc utca. 67 résztvevő · 56 érdeklődő Szervező: Puskás Akadémia. Az első félidő elején Funsho, a második félidő elején Petrjak talált be, a meccs végén ismét Funsho volt eredményes. Második helyen telel a csapat. Puskás Akadémia FC mérkőzés képekben 2020. December 16. A MOL Fehérvár FC - Budafoki MTE mérkőzés képekben 2020

Dvsc - Dvs

A Spartacus, a Szpari nem csak a klubunk neve, egy fogalom is. Fogalom, amelyet a klub legkiválóbb játékosainak küzdeni tudása, fociismerete és fociszeretete alakított az elmúlt nyolcvan illetve húsz évben. A Szpari azokat a legendás focistákat, mestereket, vezetőket, szurkolókat is jelenti, akik klubunk színeiben küzdöttek-küzdenek a győzelemért vagy a lelátókon. Mint ismeretes, több játékosnak is pozitív lett a tesztje a Puskás Akadémia-Honvéd mérkőzés előtt a hazai csapatból, legalábbis az MTI híre szerint, mert a felcsútiak és a kispestiek közleményében, mely arról szól, hogy elmarad a két gárda ma esti, egymás elleni mérkőzése, csak egy esetről tettek említést a klubok

Herczeg András a Puskás egykori lokistáiról: tiszteljük

Őrült végjátékkal zárult a Kisvárda-Újpest meccs

1. puskás akadémia. Foci. Levetették a Puskás-drapériát a Honvéddal. Az OTP Bank Liga 15. fordulójának nyitómeccsén a Kecskemét a Sóstói Stadionban találkozik a Puskás Akadémiával. A meccs előtt a csapatok vezetőedzői nyilatkoztak
  2. Labdarúgó közvetítés / Labdarúgó-mérkőzés DVTK_ Puskás Akadémia . Bakancslistához adom. sportműsor, 115 perc. Értékelés: 38 szavazatból Szerinted? D Jó meccs, kár hogy elb@szta az M4 Sport... Válasz. 1/10 kinguci18k 2019 máj. 03. - 15:17:39 1.
  3. t a foci szerelmesei itt láthatják élőben a Bajnokok Ligája foci meccseit.
  4. Négy vesztes meccs után a Honvéd ellen nyert újra a Puskás Akadémia Sport 2020.11.04, 18:25 Szerdán pótolták az OTP Bank Liga nyitófordulójából elhalasztott Puskás Akadémia-Budapest Honvéd mérkőzést, amelyet végül nagy csatában, a 91. percben szerzett góllal nyert meg a felcsúti csapat

NB I: Újpest-Puskás Akadémia Zalaegerszegen - NS

1. t százféle termék most már online is elérhető a shop.honvedfc.hu címen! 2020-11-21 14:53:00 | klu
  2. den előírást betartva jár el az ügyben - olvasható a Puskás Akadémia honlapján. Az Index információi szerint nemcsak egy, hanem több esetet is azonosítottak
  3. Vasárnap 18:55-től a Puskás Akadémia együttesét fogadjuk az OTP Bank Liga 27. fordulójában, a ZTE Arénában. A kormányrendeletben foglaltak szerint korlátozott számban fogadhatunk szurkolókat, ennek megfelelően a stadion befogadóképességének körülbelül negyed részére tudunk kiadni belépőket a vasárnapi mérkőzésre
  4. Elmarad csapatunk hétvégére tervezett bajnoki mérkőzése, pontosabban a Puskás Akadémia elleni meccset új időpontban, szeptember 5-én, 17 órától játsszuk le. Azon a hétvégén a válogatott Nemzetek Ligája-mérkőzése miatt nem rendeznek fordulót az OTP Bank Ligában
  5. Az idei esztendőben, a tavasz végén a Puskás Ferencről elnevezett első osztályú klub olyan helyezéssel zárta a bajnokságot, hogy az Európa Ligában is elindulhatott és első ízben tapasztalatot szerzett nemzetközi futballból. Ez egy hatalmas eredmény, egy ennyire fiatal klubtól. Tegnap este azonban az NB1-ben a Mezőkövesdet fogadták, és nem volt könnyű dolguk

Nemzeti Spor

Győri ETO - Puskás Akadémia meccs. Közzétéve 2015.03.03 Szerző: mano2. Április 26-án vasárnap 16:30-kor a Győri ETO- Puskás Akadémia meccsre a következő gyerekekre számítunk: Uzsák Ádám, Csöngei Balázs, Mészáros Dávid, Altrichter Brenda, Burányi Feri, Fekete Milán, Széphegyi Máté, Horváth Martin, Király. A Honvéd és a Fehérvár otthon, a Puskás Akadémia idegenben kezd az El-ben Sport 2020.08.10, 14:23 Hétfőn délután 13.00 órakor megtartotta az UEFA az Európa-liga első selejtezőkörének sorsolását, amelyben 94 csapat volt érdekelt, közte a Fehérvár, a Puskás Akadémia és a Budapest Honvéd A mámor közben valahogy sikerült a nappalit is újratapétázni Puskás-Lölő-Viktor-Gyuri-Hornyák-mintás tapétával. Már megrendeltem az akadémisták portréit tartalmazó padlócsempéket is. sőt egy idő után a közvetítés is elment, de legalább 3-0-val mienk lett a meccs! Válts nicknevet.! 2020.11.15: 0 0 8958: A. A kényszerűségből 20 éves játékosok tömkelegével kiálló Puskás Akadémia 3-0-ra nyert a Kisvárda vendégeként az NB I 2. fordulójából... péntek 20:32 Bobál Dávid előbb megnyerte a Zetének a Puskás Akadémia elleni bajnokit, aztán rendhagyó interjút is adott a meccs után

Urblík József a Honvéd elleni bajnoki előtt. Puskás Akadémia. 2,6 E megtekintés · tegnap tegna Két meccs a Puskás Akadémia ellen. 31 május, 2015 A székelyudvarhelyi új műfüves labdarúgópálya ünnepélyes megnyitója alkalmából Székelyföldre látogatott a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia U17-es korosztályú csapata. A magyarországi együttes két mérkőzést játszott a Székelyföldi Labdarúgó Akadémia hasonló. Ez a szócikk a Puskás Akadémia FC 2017-2018-as szezonjáról szól, mely összességében a negyedik idénye a csapatnak a magyar első osztályban.A klub fennállásának ekkor volt a 12. évfordulója. A szezon 2017. július 16-án kezdődött, és 2018. május 19-én ér majd véget

"Ironizált" Benczés Miklós a Puskás Akadémia veresége utánDVSC - A hivatalos oldal

Balhé a Puskás Akadémia - Videoton meccs után - YouTub

Hiába győzte le a Honvédot a Puskás Akadémia, a Vasas sikere azt jelentette, a felcsúti csapat há­roméves szereplés után kiesett az NB I-ből. A közvélemény mégis még mindig azon lovagol, hogyan tartja benn az együttest a magyar focivezetés Mezőkövesd-Zsóry vs. Puskás Akadémia - Hatpontos meccs, háromért - boon.h Lendületesebben kezdte a mérkőzést a bronzéremre és ezzel a nemzetközi kupaindulásra hajtó Puskás Akadémia, mégis a vendégek szereztek vezetést a Costa Rica-i Mayron George révén, akinek ez volt az első NB I-es találata. Átvette a játék irányítását a Honvéd, a szünetig több veszélyes lehetősége is volt, a. - Egy nemzetközi kupamérkőzés és egy magyar bajnoki más szint, nehéz az átállás egy olyan meccs után, mint a keddi volt, de vasárnap is mindent megteszünk majd a sikerért. A Puskás Akadémia az eddigiekben is bizonyította, hogy a legutóbbi idény végén elnyert bronzérem nem a véletlen műve volt, ráadásul a csapat.

FradiAugusztus 14-én kezdődik a 2020 - 2021-as foci bajnokságokMagyar Kupa: kiderült, mikor rendezik a következőNagy Zsolt | DVSC - A hivatalos oldal

A Puskás Akadémia FC (korábban Videoton-Puskás Akadémia) felcsúti labdarúgóklub. Bár független egyesület, a szakmai koordináció részben a Videoton FC alá tartozik, 2012-ig a Videoton második csapata volt. Jelenleg az NB I-ben szerepel, legutóbbi 2015-16-os NB I-es szereplése a bajnokságban a 11., utolsó előtti helyen végzett és kiesett az NB II-be Labdarúgó NB I: Két BL-meccs között az Újpest vár a Ferencvárosra. MTI. 2020. október 23., péntek 10:46. Puskás Akadémia FC 6 3 - 3 9-10 9 7. Kisvárda Master Good 6 3 - 3 9-11 9 8. ZTE FC 7 2 2 3 14-14 8. Hosszabbított a Fradi elleni meccs hősével a Puskás Akadémia Origo 2020.02.11. 18:14 A magyar élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (OTP Bank Liga) szereplő Puskás Akadémia 2022 nyaráig hosszabbított szerződést Urblík Józseffel - számolt be a klub honlapja Vizsgálat indult a balhés Puskás-Vidi meccs miatt. Elszabadultak az indulatok, egy pillanatra a Puskás Akadémia vezetőedzője is a földre került. 2018.09.18 07:17 MTI. Kinyomtatom +Nagyobb betűméret-Kisebb betűméret. a Puskás Akadémia vezetőedzője is a földre került.. Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.) H-1139 Budapest, Fáy utca 58. Telefon: +3620/378-48-80. E-mail: info@vkla.h A meccs hamarosan betöltődik... KEZDŐK. Gólszerző